Kapsář do auta zelený

Kapsář do auta PUPINO je velmi praktickou pomůckou sloužící jako úložný prostor na běžné potřeby pro děti, jako jsou lahve, kapesníčky, pleny, dudlíky apod. Jeho využití se neomezuje pouze na automobil. Jedná se o kvalitní ručně vyráběný český výrobek, který je důmyslně zpracován tak, aby obsah byl bezpečně, avšak dostupně uložen, jak pro dítě, tak pro rodiče. Jeho uchycení za sedadlo je velmi jednoduché a díky nastavitelné délce uchycujících prvků jej lze použít na všechny typy sedaček. Kapsář je vyroben z nezávadného a pratelného materiálu s originálním designem.
Cena s DPH643 Kč
Hodnota DPH112 Kč

Sdílejte

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Popis

Technické parametry a použité materiály:

Šířka 30 cm
Výška 55 cm

V horní části najdete velkou uzavíratelnou kapsu na zip, uprostřed dvě menší na láhev s pitím a kapsu na umístění boxu s kapesníčky (lehce použitelné i pro dítě). V dolní části se nachází další kapsy k uskladnění drobností (dudlíky, menší hračky atd.) K uchycení slouží dva nastavitelné popruhy s plastovým klipem. Kapsáře do auta, stejně jako ostatní produkty PUPINO vyrábíme ručně. Použité materiály a potisky jsou z certifikovaných barev a materiálů. Jsou hypoalergenní a neosahují těžké kovy.

Všechny naše výrobky lze využít nejen doma, ale i jako pomůcky ve školkách ve výukových centrech pro děti a do dětských koutků.

 

01 01 01 01
01 01 01 01
01 01    

Dodání zboží do 3 týdnů.