Položky 0 ks
0 Kč
CZ | EN | DE
Při objednávce nad 1 500 Kč doprava ZDARMA!
Program pro školky – MOTIV JEŽEK

Program pro školky – MOTIV JEŽEK

Když jde vaše dítě do školky, dostanete od paní učitelky seznam věcí, které je potřeba zajistit ještě před začátkem školního roku. Některé školky vyžadují označený polštářek, pytlík na přezůvky, na skříňku rozlišovací symbol-oblíbený obrázek, podle kterého si děti lehce najdou svoji skříňku, vlastní hrníček, zástěru na tvoření nebo třeba kufřík se svými pomůckami.

Každé dítě dostane ve školce skříňku, kterou si označí rozlišovacím symbolem, aby si ji vždy snadno poznalo po celou dobu docházky. Dítě si bude symbol pamatovat a bude se podle něj lehce orientovat.

Připravili jsme pro Vás samolepky různých velikostí. Mohou být i omyvatelné a lze si je nalepit tam, kde je potřeba, například na skříňku, kufřík, hrníček, sešity či jiné pomůcky.

Podívejte se v našem videu na jednu z mnoha sad s motivem ježka, která je určená pro holky i kluky.

 

Podobné články

Program pro školky – MOTIV JEŽEK

Když jde vaše dítě do školky dostanete seznam potřebných věcí.

Celý článek

Designu výrobků

Na designu výrobků značky PUPINO se podílí řada kreativců, a díky tomu vynikají svou jedinečností. Jsou vytvářeny ručně, s největší pečlivostí a s maximálním ohledem na bezpečnost všech použitých materiálů. Použité materiály a technologie odpovídají certifikaci o zdravotní nezávadnosti. Mohou tak být dětmi bezpečně používány, a to jak v domácnostech, tak i například ve vzdělávacích zařízeních pro děti.

Celý článek